Yaşam

Disney+’ta Yayınlanacak Yeni Star Wars Dizisi Ahsoka’nın Çıkış Tarihi

Star Wars evrenine ilk olarak Klon Savaşları serisinde Anakin Skywalker’ın çırağı olarak girdi. Ahsoka Tano Yıllar geçtikçe dizinin en sevilen karakterlerinden biri olmayı başarmıştır. Rebels’da da yer alan Ahsoka, animasyon dışında ilk kez The Mandalorian ve Boba Fett serileriyle karşımıza çıktı. Daha sonra bu karaktere odaklanan bir dizinin geleceği duyurulmuştu.

Hayranlar, Rosario Dawson tarafından canlandırılan karakterin, Ahsoka Heyecanla dramayı bekliyordu. Disney+’ta yayınlanacak diziden bugün yepyeni bir TV reklamı geldi. Ayrıca yapımın çıkış tarihi de belli oldu.

Star Wars dışında Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içerikleri de dahil olmak üzere yüzlerce prodüksiyona erişmek için buradaki bağlantıya tıklayıp Disney+’a abone olabilirsiniz.

Ahsoka, 23 Ağustos’ta Disney+’ta yayınlanacak

Bir önceki duyuruda dizinin Ağustos ayında yayınlanacağı belirtilmişti. Bugün ise kesin çıkış tarihi açıklandı. Dawson’ı başrolde göreceğimiz Ahsoka dizisi, 23 Ağustos 2023Disney+’ta yayınlanacak.

Yayınlanan 30 saniyelik tanıtım fragmanı, Star Wars hayranlarının heyecanını artıracak nitelikte. İmparatorluğun düşüşünden sonra yapılmış, evrenin sevilen karakterlerinden biri. General Amiral Thrawn (Lars Mikkelsen) imparatorluğun varisi olarak onu bize geri getirecek. Ahsoka onun peşinden gidecek. Popüler Star Wars Rebels’tan Ezra Bridger gibi karakterleri de yapım aşamasında göreceğiz.

Ahsoka’nın ekibinde Dawson ve Mikkelsen’in yanı sıra Natasha Liu Bordizzo, Mary Elizabeth Winstead, Wes Chatham ve Eman Esfandi gibi isimler yer alıyor. The Mandalorian’ın arkasındaki isimlerden biri Dave FiloniAyrıca Ahsoka’da hem senarist hem de yapımcı olarak yer almaktadır.

Ahsoka’nın daha önce yayınlanan teaser fragmanı

 

 

kayapinar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu