Ekonomi

Getir, Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu’nun Resmi Sponsoru Oldu

Getir, dünyada kıtalar arası koşan tek maraton olan Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu’nun resmi sponsoru oldu.

Hızlı teslimat sektörünün önde gelen firmalarından Getir, bu yıl 5 Kasım Pazar günü 45’incisi düzenlenecek Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu’nun resmi sponsoru oldu. Geçtiğimiz yıl 60 bin kişiyle katılım rekoru kıran maratonun sponsorları arasında firma da yer aldı.

Sponsorluğu değerlendiren Getir Market Türkiye CEO’su Batuhan Gültakan, “Dünyanın kıtaları birbirine bağlayan tek rotasına sahip olan İstanbul Maratonu, bize bu şehrin eşsizliğini bir kez daha hatırlatıyor. Getir olarak hikayemiz bu keyifli şehirde başladı ve sınırları aştı. Dünyanın bu ayrıcalıklı yerinin en güzel şehridir.” “En keyifli etkinliklerden biri olan İstanbul Maratonu’na ikinci kez destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu maratonun bizim için ayrı bir önemi var. Bu yıl tüm Getirliler olarak ‘Ek Burs Fonu’na bağış toplayacağız. Geçen yıl olduğu gibi TEV bünyesinde oluşturduğumuz Teknolojide Kız Öğrenciler’e de, “Çağdaşlığa ve bilime adanan Cumhuriyetimizin 100. yılında bu desteği yaygınlaştırmak bizim için önemli” dedi.

Getir halkı kız öğrencilerin eğitimi için ter dökecek

Geçen yıl 100 binin üzerinde bağışçıyla 51 sivil toplum kuruluşuna 35 milyon liranın üzerinde yardım toplanan Getirliler, teknoloji alanında lisans eğitimi alan kız öğrenciler için Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile birlikte koşacak . TEV bünyesinde kurulan “Teknoloji Alanında Kız Öğrencilere Yönelik Ek Burs Fonu” için 150’den fazla Getirli bağış toplayacak. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu