Haber

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Hatay’daki Çalışmalar Hakkında Bakanları Bilgilendirdi

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar başkanlığında gerçekleştirdiği toplantıda uyum içinde sürdürdüğü çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Hatay Afete Uyum ve Değerlendirme Toplantısı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Hatay’da yaptığı çalışmaları şöyle sürdürdü: ilaçlama, kireçleme, kemirgen ve vektör mücadelesi; Bugüne kadar yapılan planlamalar ve yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

GÖLCÜK BELEDİYESİ YARALARI SARMAYA DEVAM EDİYOR

Gölcük Belediyesi de Hatay’daki depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Gölcük Belediyesi tarafından bölgeye getirilen içme suyu; Antakya ve Defne mahallelerinde depremzedelere dağıtılmaya devam ediyor. Gruplar, çocukların keyifli vakit geçirmesi için dağıtımlar sırasında çocuklarla yakından ilgilenmeyi ihmal etmiyor.

DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Hatay’ın tüm ilçelerinde Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in koordinasyonunda oluşturulan gruplar; Enkaz alanlarında ve çadır kentlerde ilaçlama, kireçleme, ilaçlama çalışmaları, kemirgen ve larva çalışmaları, tuvalet ve saha temizliği çalışmalarını kesintisiz sürdürmektedir. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin enkaz kaldırma çalışmalarında temel olmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu