Haber

3 çocuk annesini öldüren adam jelibon yiyip polisi bekledi

Galler’de üç çocuk annesi June Fox-Roberts’ı yırtıcı bir şekilde öldüren 26 yaşındaki Luke Deeley, jelibon yerken polis tarafından yakalandı ve ölçülü tavırları olay oldu.

BAŞ OLMALIDIR

Llantwit Fardre bölgesinde yaşayan bayanın konutuna giren Luke Deeley, genç bayana vahşice saldırdı. Saldırgan kadını yere serdikten sonra kafasını keserek olay yerinden kaçtı.

JELİBON YİYECEK YAKALANDI

Çevre sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis, saldırganın kimliğini belirleyerek Deeley’i aramaya başladı. Deeley kısa süre sonra bir sanayi mahallesinde kaldırımda otururken jelibon yerken bulundu. Soğukkanlı tavrı dikkat çekiciydi.

GÖRÜNTÜLER Woke Echo

Polisin Deeley’i gözaltına almasının ardından kameralara yansıyan bu hayret verici görüntüler kamuoyuyla paylaşıldı. Görülmeler sosyal medyada ve İngiliz medyasında büyük yankı uyandırdı. Deeley’nin cinayeti işledikten hemen sonra yakalanması ve soğukkanlılıkla jelibon yiyerek beklemesi olayı daha da tüyler ürpertici hale getirdi.

AKIL HASTANESİNE NAKLİ

Cinayet zanlısına daha sonra paranoid şizofreni teşhisi kondu. İngiliz yetkililer, Deeley’i bir akıl hastanesine nakletmeye karar verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu