Haber

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık Vatandaşların Sorunlarını Dinledi

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Gürsu’nun farklı mahallelerinde düzenlenen kültür sanat etkinliklerinde kurduğu masada vatandaşların sorunlarını dinleyip taleplerini topluyor.

Gürsu Belediyesi yaz boyunca ilçedeki tüm mahallelerde çok sayıda kültür ve sanat etkinliği düzenleyerek vatandaşların keyifli vakit geçirmesine olanak sağladı. Özellikle çocuklara ve ailelere yönelik düzenlenen programlara katılmaya özen gösteren Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, katıldığı etkinliklerin ardından kurduğu sofralarda hemşehrilerini ağırladı. Karşılarında Önder Işık’ı gören vatandaşlar dilek ve taleplerini ileterek Önder ile birebir görüşme imkanı buldu.

Vatandaşın taleplerinin kendisi için çok değerli olduğunun altını çizen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Vatandaşlarla daha iyi bir buluşma fırsatı olmadığını düşünerek kalabalık etkinliklerde yer alıyoruz. Bu sayede doğrudan onların sorunlarını alabiliyoruz,” dedi. talep, öneri ve dileklerimizi yerine getirir ve gereğinin yapılması için gerekli çalışmaları yaparız.” “İşlemleri yaptırabiliriz. Bizim için vatandaşlarımızın huzuru ve istekleri her şeyden önemli” dedi. -BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu