Yaşam

Kingfisher 30.Bölüm Seyir Ekranı: Kingfisher Son Bölüm Tek Parça Full İzle

OGM Pictures imzalı sevilen dizi Yalıçapkını bu hafta 30. bölümüyle Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Gerçek bir hayat hikayesinden televizyon ekranlarına uyarlanan dizinin başrollerini yetenekli oyuncular Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor oynuyor. Her bölümüyle sosyal medyada gündem yaratan dizinin bu bölümü de çok konuşulacak. Seyran ve Ferit için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak… Yalıçapkını serisinin son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Onedio’da!

İşte Kingfisher 30. bölüm izleme ekranı ve son bölüm özeti!

Kingfisher Dizisinin Karakterleri Kimlerdir?

Sevilen dizi Yalıçapkını, Gülseren Budaıcıoğlu’nun yazdığı hikayeden televizyon ekranlarına uyarlanan gerçek bir hayat hikayesidir. Budayıoğlu’nun bir müşterisinin hayat hikayesinden uyarlanan dizinin gerçek karakterleri merak edilse de etik kurallar gereği açıklanmıyor.

Yalıçapkını 30. Bölüm Özeti

Seyran ve Ferit boşanıyor. Sevgili çiftin ilişkisi son noktaya geliyor. Boşanma evraklarına imza atan Seyran ve Ferit’in hayatı tamamen değişmek üzeredir…

Halis Ağa, Seyran’ı kovmaktan beterdir.

Seyran ve Ferit’in boşanma evraklarını imzalamasının ardından Seyran, Halis Ağa ile sorun yaşıyor. Halis Ağa, Seyran’ı kovmaktan beterdir.

Saffet Ağa, Kazım ve Tarık Seyran’ın peşinde!

Ferit, Seyran’ı konaktan almaya gelen Saffet Ağa, Kazım ve Tarık’ı görünce çılgına döner. Ferit öfkesine hakim olamaz.

Ferit, önce Tarık’la sonra da ailesiyle savaşır.

Seyran’ı almaya gelen Tarık, Ferit’i beladan kurtarır. Tarık’la kavga eden Ferit hırsını yenemez. Ardından konakta Halis Ağa ve Orhan ile tartışır.

Ferit evden çıkar çıkmaz İfakat harekete geçer.

Kafasını dağıtmak için Ferit’in dışarı çıkmasını fırsat bilen İfakat harekete geçer. Hiç vakit kaybetmeden Zerrin’i arar.

Pelin, Ferit’in peşine düşer.

Zerrin, Ferit ve Pelin’i bir araya getirmek için bir plan yapar ve Pelin’i ikna eder. Pelin fırsatı değerlendirerek Ferit’in peşine düşer.

Kazım, Seyran’ın muvafakatname imzaladığını öğrenir.

Seyran’ın boşanma belgelerinin yanına bir de rıza mektubu imzaladığını öğrenince öfkesini Seyran’dan çıkarır.

Ferit’in başı dertte!

Dışarı çıkınca üzülen Ferit, Seyran’ı görmek ister. Ferit’in Seyran’ı görmek için yaptığı son hamleyle aldığı cevap beklediği gibi olmaz…

Kingfisher 29. Bölüm Özeti Önceki Bölümde Neler Oldu?

Suna, Kazım’ın planlarını ve Seyran’ın evliliğini öğrenir. Öfkeden deliye dönen Ferit, Saffet Ağa’nın evini basar. Abidin, başının belaya girmesinden korkarak Ferit’in peşine düşer. Böylece Abidin ve Ferit barışır ve Abidin tekrar konağa gelir.

Ferit’in Saffet Ağa’ya gittiğini öğrenen Halis Ağa, Kazım’ın yaptıklarını öğrenince hiç vakit kaybetmez ve soluğu Kazım’la alır. Zerrin ve Kazım’ın planları yolunda giderken Zerrin’in yeni hamlesiyle Korhanlıların geçmişinden bir isim ortaya çıkar. Eski ve eksik hesaplar açılıyor…

Tüm bunlar olurken Saffet, Suna ile evleneceği için müstakbel eşine mutlu bir şekilde yakınlaşmaya çalışmaktadır. Suna ve Seyran’ı sıkıntılı kararlar beklemektedir. Ferit ve Seyran için işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

İşte Kingfisher’ın son bölümleri ?

Yalıçapkını 30. Bölüm İzle Ekranı

SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLEYİN

gulnarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu