Teknoloji

Resident Evil 4 Remake ve Village iPhone 15 Pro’ya Geliyor! Ayrıca Bu Yıl

 
Capcom’un oyuncuların beğenisine sunduğu Resident Evil 4 ve Resident Evil Village’ın yeniden yapımı, sürpriz bir duyuruyla iPhone 15 Pro cihazına geliyor. Yapılan duyuruyla birlikte oyunun 2023 sonlarında çıkacağı kesinleşti.
 
iPhone 15 Pro lansmanıyla büyük oyunların ilgisini çekiyor
 
 
 
Her iki oyun da Apple Etkinliğinde duyurulan iPhone 15 Pro cihazında yerel olarak çalışacak. Yeni duyurulan bir cihaz olduğu için kullanıcılar elbette eski cihazdan farklarının neler olduğunu araştırmaya başladı. Burada telefonun teknik özellikleri hakkında çok fazla detaya girmeyeceğiz. Ancak temel olarak cihazın A17 Pro isimli işlemciyi kullanacağını ve üstün performans sergileyeceğini söyleyebiliriz.
 
iPhone 15 Pro’nun piyasaya sürülmesiyle güçlü bir başlangıç ​​yapmak istiyor. Bu bağlamda beklenmedik oyunları kullanıcılara sunmak için büyük bir girişime imza atıyor. Duyuruyla birlikte sadece Resident Evil 4 Remake ve Village değil, Assassin’s Creed Mirage ve Death Stranding Director’s Cut da yeni taşınabilir cihaza gelmeye hazırlanıyor.
 
Resident Evil 4’ün yeniden yapımı artık PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için mevcut. Resident Evil Village ise PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için mevcut. Switch sürümü yalnızca Bulut Hizmeti aracılığıyla oynatılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu