Yaşam

Stranger Things’in Yıldızı Grace Van Dien Bir Yapımcının Kendisine Üçlü Seks Teklif Ettiğini İtiraf Etti!

Bildiğiniz gibi Netflix’in en başarılı yapımları arasında yer alan ‘Stranger Things’ dizisinin final sezonu tüm dünyada merakla bekleniyor. Dizinin son sezonunda Chrissy karakterini canlandıran oyuncu Grace van Dien, rol aldığı bir filmin yapımcısının kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia ederek üçlü teklif etti! İşte oyuncunun açıklamaları için… ?

Kaynak:https://variety.com/2023/tv/news/stra…

Bildiğiniz gibi ‘Stranger Things’ dizisi, 2016 yılında ilk sezonundan bu yana popülaritesi hiç azalmayan Netflix’in en başarılı yapımları arasında yer alıyor.

Küçük bir kasabada yaşayan bir grup arkadaşın etrafında dönen dizi, kasabada yaşanan gizemli olaylarla başlayan heyecanlı, doğaüstü bir macerayı anlatıyor.

Tüm dünyada merakla beklenen dizi sık sık gündeme gelirken, takımın oyuncularından Grace van Dien’in açıklamaları sosyal medyada yankı yarattı.

Dizinin son döneminde Chrissy Cunningham karakterine hayat veren Dien, yakın geçmişte yer aldığı projelerde bir yapımcının kendisine cinsel teklifte bulunduğunu itiraf etti!

Asıl mesleğini bırakarak Twitch platformunda yayın hayatına başlayan 26 yaşındaki güzel oyuncu, bu nedenle son iki haftada dört sinema teklifini reddettiğini sözlerine ekledi.

“Mesele şu ki, daha sık paylaşım yaptığım ve oyunculuk projelerini reddettiğim için insanların bana kızdığını gördüm ama gerçek şu ki; Dahil olduğum son birkaç projede birlikte çalıştığım insanlarla pek iyi deneyimlerim olmadı.”

“Son oynadığım filmlerden birinde yapımcılardan biri bana bir şey sordu… Seks yaptığı bir kadınla bana üçlü seks teklif etti.”

Genç oyuncu, kendisinden yaşça büyük bir adamın bu teklifini kabul etmediğini ve çok üzüldüğü için ağladığını anlatıyor.

Dien, yaşadığı cinsel tacizin ardından bir süre oyunculuk teklifleri beklemediğini ancak yakın gelecekte kendi projelerini gerçekleştirerek bölüme dönmek istediğinin altını çiziyor.

“Burada mutluyum, kendi projelerimi geliştiriyorum. Umarım setimin kontrolünü ele geçirecek yatırımcılar bulabilirim. Kendi oyuncularımdan benimle olmalarını istemeyeceğim.”

Dien’in açıklaması sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı;

“Hollywood yapımcılarını ortadan kaldırmalıyız, ciddiyim.”

“İğrenç. Bunun olduğunu hepimiz biliyoruz ama mide bulandırıcı.”

“Böyle konuştuğu için çok cesur ve güçlü. Çoğu insan ona sebepsiz yere korkunç davranıyor ve uğraştığı tüm tacizlere ve kadın düşmanı saldırılara rağmen kibarlığını koruyor. Ona daha fazla hayran olamam, gerçekten dünyaları hak ediyor. .”

Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Yorumlara git…

haber-defne.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu