Yaşam

Üç Kız Kardeş dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Üç Kız Kardeş’in son bölümü dün akşam ekranlardaydı. Yeni bölümle birlikte dizinin hikayesi çok daha farklı bir hal aldı. İşte Üç Kız Kardeş son bölümünden detaylar…

Kanal D’de yayınlanan ve güçlü reyting sonuçlarıyla en sevilen diziler arasına girmeyi başaran Üç Kız Kardeş, son bölümüyle ekranlara taşındı. Üç Kız Kardeş’in 73. bölümüyle hikaye daha da derinlik kazanırken, birçok merak edilen soru da yanıt bulacak.

Üç Kız Kardeş dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Üç Kız Kardeş son bölümde Rüçhan’ın Sevilay ile ilgili son gelişmeleri öğrenmesi kriz yarattı. Sevilay konağa taşınarak yerleşti. Bu durum Ayla tarafından bilinirken Rüçhan, Ayla ile yaptığı görüşme sırasında bu durumu öğrendi. Bunun üzerine Rüçhan hızla harekete geçerek Kartal’ın karşısına çıktı. Bu maçın sonu iyi olmadı. Çünkü Rüçhan tüm sınırlarını içinden çıkarıp aklına geleni söyledi. Kartal ise tüm bunlar karşısında sakinliğini korumaya çalışarak Rüçhan’a hiç bilmediği bir gerçeği anlattı. Kartal, “Öldüğünü sandığınız oğlunuz yaşıyor” diyerek Rüçhan’a hayatının şokunu yaşattı. Rüçhan ise ardı ardına gelen bu haberler üzerine kendini kaybetti. İçeri girip Sevilay’a saldırdı.

Üç Kız Kardeş dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Daha sonra olay yerinden ayrıldı ancak aklındaki tek soru oğluydu. Bu nedenle daha sonra Kartal’la görüşerek oğlu hakkında bilgi almaya çalıştı.

Öte yandan Türkan’ın yaşadığı rahatsızlıkların ardından hastaneye kaldırılması Somer’in devreye girmesine neden oldu. Soner Türkan’ı hastaneye götürdü. Hastanede yapılan incelemelerde Türkan’ın herhangi bir durumunun olmadığı anlaşılınca herkes rahat bir nefes aldı.

Bölümün sonunda Somer gizlice konağa girme planları yaptı. Doğruca Adnan’ın odasına giren Somer, orada bir defter buldu ve defterde Özer Korman isminin üzerinin çizildiğini fark etti. Ancak Somer’ı burada bir sürpriz bekliyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu