Yaşam

Yatak sahnesiyle çok konuşulan Tuba Büyüküstün transparan tarzıyla gündeme geldi

Son dizisinde şımarık sahneleriyle çok konuşulan Tuba Büyüküstün, transparan tarzıyla galaya damgasını vurdu.

Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün’ü yıllar sonra bir araya getiren ‘Yarın Yokmuş Gibi’ dizisiyle kamera karşısına geçen Tuba Büyüküstün, dikkatleri üzerine çekmeye ve odak noktası olmaya devam ediyor.

Uzun süredir cesur sahneleri ve Halit Ergenç’le sevişme sahneleriyle konuşulan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, ateşli sahnelerinin ardından şimdi de bir galayla gündeme gelmeyi başardı.

 

Tuba Büyüküstün Gala’da Mini Elbise Giydi

 

Dizinin galasına siyah transparan mini elbiseyle katılan Büyüküstün, takipçilerinden tam not almayı başardı.

Tuba Büyüküstün’e sosyal medyada yorumlar yağdı; “Asil kadın, Sade güzellik, Bu nasıl güzellik, Onun güzelliği şaka mı?” Beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Yıllar Sonra Yarın Yokmuş Gibi Bir Araya Geldiler

7 yıl sonra yeniden bir araya gelen Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün bir araya gelerek yapımcılığını GAIN’in üstlendiği ‘Yarın Yokmuş Gibi’ adlı küçük dizide rol aldı. İkilinin cesur sahneleri ortalığı karıştırdı.

Yönetmenliğini Zeynep Günay’ın üstlendiği, senaryosunu Ekin Atalar’ın yazdığı 4 bölümlük küçük dizi, romantizm ve gizem dolu bir atmosferle izleyicisini bekliyor. Ayrıca dizideki yatak sahneleri de fragman yayınlandıktan sonra çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı.

 

aydincikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu