Ekonomi

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İKV Yönetim Kurulu Üyesi Seçildi

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Lideri Fatih Haç, İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

İKV’nin 61. Genel Kurulu, kurucuları ve mütevellileri, destek veren kurum temsilcileri ve delegelerin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi. Genel Heyete İSO Lideri Erdal Bahçıvan, Konsey Başkan Yardımcılığını KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul ve İKV Genel Sekreteri Doç. Dr. Çiğdem Nas görev aldı. Genel Heyetin açılış konuşmalarını TOBB Başkan Yardımcısı ve İTO Lideri Şekip Avdagic, ISO Lideri Erdal Bahçıvan ve İKV Lideri Ayhan Zeytinoğlu yaptı.

İKV’nin yeni Yönetim Kurulu’na; Ayhan Zeytinoğlu, Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu, Sedat Zincirkıran, Zeynel Abidin Fazilet, Bedii Can Yücaoğlu, Hakan Sefa Çakır, Murat Hazoğlu, Ömer Gülsoy, Fatih Haç, Hakkı İsmet Aral, Şadan Eren, Ali Sami Aydın, Yavuz Altun, Ersin Kenan Kayalar, Ercan Özboyacı, Mustafa Şenocak ve Akansel Koç, Denetleme Kurulu Üyesi Abdurrahman Aslantaş ve Mustafa Zeytin seçildi.

KTSO Lider Çapraz, “Beni bu göreve layık gören TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na, değerli başkanlarımıza ve delegelerimize teşekkür ediyorum. Ülkemizin kalkınması için var gücümüzle birlikte çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. ” – KARABÜK

ahmetliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu